Sosyal Medya

Google Fotoğraf Uygulaması Geliştiriyor

Sosyal medyanın gelişimiyle beraber oldukça ciddi firmalar artık fotoğraf ve durum güncellemelerine adım atmaya başladılar.
Facebook Chat’te durum paylaşımı ve fotoğraf düzenlemenin yer almasının ardından, Whatsapp’da benzer bir adım atılmıştı. Instagram, Snapchat ve Whatsapp arasında devam eden fotoğraf paylaşım ve düzenleme furyasına Google’da katılacak gibi görünüyor.

Google’ın geliştirdiği belirtilen yeni fotoğraf uygulaması arkadaşlar arasında oldukça popüler olacak bir proje gibi. Yüz tanıma ve hızlı fotoğraf düzenleme gibi seçenekleri olması beklenen uygulamanın YouTube ve Google Photos gibi otomatik efekt, filtre, düzenleme gibi seçenekleri olacağı düşünülüyor. Bunlarla beraber Google’ın fotoğraf uygulamaları pazarından istediği payı almak için ince eleyip sık dokuduğuda belirtilenler içerisinde. Arkadaşlar grupları arasında istenilen kişiler içerisinde paylaşıma sunulacağı düşünülen ve bir nevi bulut depolama alanıda bulunması beklenen uygulamanın Google tarafından ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top