Künye

F2PGame.com

İmtiyaz sahibi / Grantee

Deha DOĞAN – deha@f2pgame.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef

Burak ETLİ – burak@f2pgame.com

Editörler / Editors

İlker KURT– ilker@f2pgame.com
Deha DOĞAN – deha@f2pgame.com
Can YÜREKLİ – can@f2pgame.com
Çağrı Rıfat İŞLER – cagri@f2pgame.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ahmet Kemal TARKAN – ahmet@f2pgame.com

Hukuk Danışmanı

Ahmet YILMAZ

Basın Bültenleri İçin

bulten@f2pgame.com

Reklam / Advertising

reklam@f2pgame.com
iletisim@f2pgame.com

Mail Adreslerimiz / Our mail address

Editör Grubu: editor@f2pgame.com
Kurumsal İletişim: iletisim@f2pgame.com
Teknik: destek@f2pgame.com
Reklam: reklam@f2pgame.com
Servis Sağlayıcısı / Domain ve Hosting

Domain: ISIMTESCİL FBS INC.
Hosting Sağlayıcı: Kayweb İnternet Hizmetleri

Adres

1847/7 sokak no:2 d:1 Örnekköy Mahallesi Karşıyaka-İZMİR
Telefon

0 (533) 8844503
Sistem Yönetim ve Yazılım

WordPress alt yapısı ile birlikte Flex Mag lisanslı tema kullanılmaktadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
F2PGame.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

To Top