Bilgisayar

Nvidia Ghost Recon:Wildlands’ı Ücretsiz Verecek

Nvidia GTX 1060 ekran kartının şerefine, Ghost Recon: Wildlands’i ücretsiz olarak dağıtma kararı aldı. Nvidia GeForce Experience kullanıcılarının Ubisoft’un sevilen oyunu Ghost Recon: Wildlands’i alabiliyor olması oldukça sevindirici olarak değerlendirildi. GeForce GTX 1060’ın 6GB’lık versiyonunun satışa çıkması şerefine gerçekleşen bu etkinlikte GTX kullanıcıları oyunu alabilecekler.

Elbette Nvidia’nın sitesinden ürün numarasıyla kayıt olunup alınacak oyunun kampanyası 17 Nisan’a kadar sürecek. Ancak eklemekte fayda var, ekran kartını aldığınız firma promosyon kodu dağıtmıyorsa oyunu alamayabilirsiniz. Parakende satıcıların promosyon kodu dağıttına emin olmanız gerekiyor.

Nvidia’nın kampanyası oldukça ilgi çekecektir, işin ucunda Ubisoft’un sevilen oyunu olduğu zaman işler biraz daha eğlenceli hale geliyor. Daha önce de Nvidia yine ekran kartı alan kullanıcılarına For Honor vermişti. Nvidia’nın ve MSI’ın son dönemde ekran kartı alanlar için verdikleri oyunların Ubisoft oyunları olduğunu hatırlayacak olursak, son dönemde iki firmaylada anlaşma yapan Ubisoft için işler oldukça yolunda gibi düşünebilirsiniz.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top