Mobil

P9 ve P9 Plus ile Huawei Adına İşler İyiye Gidiyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei P9 ve P9 Plus satışları şuan için iyi durumda. 10 Milyondan fazla satan p9 serisi giderek satılmaya devam ediyor. Fiyat performans alanında iyi telefonlar çıkaran Huawei geçtiğimiz günlerde P10 modelinin tanıtımını yapmıştı.

Yu ChengDong’dan gelen bilgilere göre P10 ve P10 Lite’nin satışlarının P9’u geçmesini belendiğini belirtti. Geçen yıl %26 bir büyüme gösteren Huawei Gözünü yükseklere dikti. Yu ChengDong’e göre 1-2 yıl içerisinde Huawei piyasada bir numara olacak.

Bu açıklama ile birlikte Huawei’nin çok fazla çalışacağını anlıyoruz. Bildiğiniz üzere Dünya’nın 3. Büyük akıllı telefon üreticisi olarak gösterilen Huawei Apple ve Samsung’u geçmesi gerekecek. Apple ve Samsung kendi aralarında savaşırken bir de ortaya Huawei çıkarsa bu üçlü nasıl bir rekabet içine girecek göreceğiz. Rekabet her zaman iyidir arkadaşlar rekabetin olması biz tüketicilere yarar sağlar şirketler sürekli bir birleri ile yarışarak ortaya daha yenilikçi ürenler çıkabilir.

Bu bağlamda Huawei daha yeni teknolojileri kullanarak kullanıcıları kendi tarafına çekemeye çalışacaktır. şirketin en büyük atağı 2019-1021 yılların arasında olacağı düşünülüyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top