Mobil

Samsung Galaxy S8 VR İçin Bir Adım Olacak

Samsung VR teknolojisi geliştirmeye başladığından beri oldukça ciddi şekilde yeni ürünlerine optimizasyon yapmaya başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Samsung VR Gear’ı tanıtan Samsung, 29 Mart tarihinde mükemmel olduğunu iddia ettiği Samsung Galaxy S8’i tanıtacak. Telefonun oldukça ilgi çekici bir özelliği bulunuyor, o da ciddi bir vr desteğini kapsıyor. Samsung Galaxy S8 içerisinde yer alan VR desteği sayesinde Samsung VR Gear, VR kaskına dönüşecek. Geçtiğimiz haftalarda yapılan Barselona Mobile World Congress’de tanıtılan cihazın tüm içeriği Samsung Galaxy S8’de bulunuyor. Bununla beraber Samsung Galaxy S8’in ön siparişinde ciddi bir patlama yaşanacağı belirtiliyor. Durum böyleyken aslında Samsung Galaxy S8 satışlarının ardından kullanıcılara amaç Samsung VR Gear satmak olduğu belirtiliyor. Pazarlama stratejisi olarak ciddi bir atılım yapan Samsung’un rakiplerinin yanında daha uygun bir satış fiyatı belirleyeceği belirtilenler arasında.

VR Gear Controller sayesinde Galaxy S8 telefonlar içerisinden ciddi bir oyun keyfi alınacağı da yine eklenen dedikodular içerisinde olmasıyla beraber Samsung’un Oculus ve Sony Playstation 4 VR’la pazarda savaşmak istediği belirtiliyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top