Oyun

The Elder Scrolls: Legends iPad İçin Yayınlandı

Sevilen oyun serisi The Elder Scrolls’un kart oyunu Legends beta aşamasını tamamladı. Magic The Gathering Online’ın popülerliğinin artmasının ardından ilk olarak Blizzard’ın Hearthstone ardından The Elder Scrolls için Legends’ın piyasaya sürülmesi kart oyunu severleri oldukça sevindirdi.

Uzun zamandır beta aşamasında olan The Elder Scrolls: Legends, sonunda iPad için yayınlandı. Oyunun beta programından çıkmasının ardından ücretli olacağı dedikoduları uzun zaman herkesin ağzına takılmışken, oyun tamamen “ücretsiz” bir şekilde yayınlanıyor. Bethesda’nın PC ve iOS ortamında yayınladığı oyun, Nisan ayında Android ortamında oynanabilir olacak. MAC işletim sistemi kullanan bilgisayarlar için Mayıs ayında ve telefonlar içinde Haziran ayında çıkması bekleniyor.

The Elder Scrolls: Legend’ın diğer bir önemli yönü eSpor. Türevi oyunların ciddi şekilde turnuvaları yapılırken, özellikle çok sevilen The Elder Scrolls evreni içinde büyük turnuvalar yapılması söz konusu.

Bethesda’nın The Elder Scrolls: Online ile istediğini yapamadığı ancak Legends’ın başarısının olumlu yönde ilerleyeceği belirtilenler arasında. Yakın zamanda çıkacak olan Skyrim 2 için de, Legends içerisinde bir takım görevler ve hediyeler olması beklenenler arasında.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top